Bobrek Tir

Dla dystrybutora części do samochodów dostawczych i maszyn zbudowaliśmy stronę wraz z systemem wyszukiwania i indeksowania w Google części po numerach seryjnych. Całość oparta została o system Wordpress oraz Woocommerce.

Siesta

Strona stworzona dla firmy zajmującej się organizacja kursów językowych. Cały projekt składał się z dwóch elementów. Prostej strony informacyjnej napisanej w HTML i CSS oraz księgarni językowej opartej na platformie ecommerce Prestashop. Z klientem pracujemy już kilka lat. Obecnie tworzony jest całkowicie nowy projekt w którym zarówno strona jak i księgarnia będa znajdowały się na…

Mickiewicza 4

Dla firmy deweloperskiej Varitex stworzyliśmy stronę Mickiewicza 4. Projekt ma na celu sprzedaż mieszkań w prestiżowej lokalizacji w Łodzi w dwóch apartamentowcach. Strona posiada zaawansowany system filtrowania i przeszukiwania mieszkań. Oparta została na systemie CMS Wordpress. Oprócz strony projekt zakładał pomoc w marketingu w social mediach oraz reklam graficznych i tekstowych Google.

HOMU

Strona wraz ze sklepem została oparta na systemie Wordpress oraz systemie ecommerce Woocommerce. Projekt powstał dla firmy sprzedającej rozwiązania inteligentnego domu. Całość musiała być spójna z wytycznymi FIBARO. Projekt zakłada ciągłą współpracę zarówno przy administracji strony jak i marketingu w Internecie.

Pro Aperte

Realizacja strony na bazie systemu CMS Wordpress. Projekt powstał dla fundacji Pro Aperte z Kutna w ramach działań wspomagających stowarzyszenia społeczne przy współpracy ze stowarzyszeniem JA-TY-MY.

E-DEAL

Strona i sklep zbudowana została na platformie ecommerce Shoper. Klient zdecydował się na takie rozwiązanie ze względu na integrację z hurtownią IT. Obecnie w sklepie znajduję się około 95 000 produktów. Wszystkie ceny, stany i zdjęcia są automatycznie pobierane oraz synchronizowane bezpośrednio z hurtownią przez pliki XML.

Farba Szwedzka

Integer tortor tellus, porta nec venenatis pellentesque, suscipit non diam. Nullam accumsan pulvinar lorem ac dictum. Maecenas condimentum euismod auctor. Morbi elementum enim sit amet elit feugiat, vitae tincidunt ipsum maximus.